Неділя
06.10.2024
03:37
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 29
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Великораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЮ ДИТИНУ


1. Навчіть вашу дитину, що вона  має право сказати "Ні" будь-якій дорослій, якщо відчує виникаючу від нього небезпеку.


2. Навчіть свою дитину голосно кричати "Це не моя мама!" (Або "Це не мій тато!"), якщо хтось спробує схопити його. Це приверне увагу оточуючих і відлякає злочинця. 


3. Навчіть вашу дитину повідомляти вам, куди він іде, коли збирається повернутися і дзвонити по телефону, якщо несподівано плани поміняються


4. Намагайтеся самі забирати дитину з дитячого садка або школи. Якщо за ним прийде хтось інший, попередьте про це заздалегідь вихователя або шкільного вчителя.


5. Придумайте пароль для вашої дитини і навчіть її ніколи не сідати в машину до незнайомої людини і нікуди не йти з ним, якщо він не знає пароль.


6. Переконайте вашої дитини в тому, що гуляти в компанії друзів набагато безпечніше, ніж одному, особливо в пізній час. Злочинця завжди привертає самотньо гуляє дитина.


7. Навчіть вашу дитину користуватися телефоном-автоматом (включаючи міжнародний). Номери домашнього телефону і телефонів служб допомоги він повинен знати напам'ять.


8. Фотографуйте вашу дитину не рідше одного разу на рік, для правильного опису зовнішності та особливих прикмет дитини, якщо він загубиться або буде викрадений.


9. Будьте такими батьками, яким дитина зможе розповісти про все, що з ним трапиться. Дитина повинна бути впевнена в тому, що ви завжди будете любити його і ніколи не перестанете шукати, якщо він загубиться або буде викрадений.


                                    ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ
Перш ніж застосувати фізичне покарання до дитини, зупиніться!
Фізичні покарання:
1. Вони порушують безумовну упевненість, якої потребує кожна дитина - що він любимо
2. У них міститься брехня: вдаючи, ніби вирішують педагогічні завдання, батьки, таким чином, зривають на дитині свій гнів. Дорослий б'є дитину тільки тому, що його самого били в дитинстві
3. Фізичні покарання вчать дитину приймати на віру суперечливі докази: "Я б'ю тебе для твого власного блага". Мозок дитини зберігає цю інформацію
4. Вони викликають гнів і бажання помститися, бажання це залишається витісненим, і проявляється тільки пізніше.
5. Вони руйнують сприйнятливість до власного стражданню і співчуття до інших, обмежуючи, таким чином, здатність дитини пізнавати себе і світ.


Який урок з цього виносить дитина?
1. Дитина не заслуговує поваги.
2. Хорошому можна навчитися за допомогою покарання (воно зазвичай вчить дитину бажанням карати, в свою чергу інших).
3. Страждання не потрібно приймати близько до серця, його слід ігнорувати (це небезпечно для імунної системи)
4. Насильство - це прояв любові (на цьому грунті виростають багато збочення)
5. Заперечення почуттів - нормальне здорове явище.
6. Від дорослих немає захисту


Яким чином проявляється витиснений гнів у дітей?
1. Глузуваннями над слабкими і беззахисними
2. Бійками з однокласниками
3. Приниженням дівчаток, які символізують матір
4. Поганим ставленням до вчителя
5. Вибором телепередач і відеоігор, що дають можливість заново випробувати витиснуті почуття люті і гніву.


                            ПОРАДИ БАТЬКАМ
 
1. Подавати хороший приклад. Загрози, а також биття, психічний тиск, образи і т.п. рідко покращують ситуацію. Ваша дитина бере за зразок Ваша поведінка і буде вчитися у Вас як справлятися з гнівом без застосування сили. Встановіть кордону. Обмеження вчать самодисципліни і тому, як контролювати взаємні емоції, базуючись на ненасильстві.


2. СТАНЬТЕ частим  відвідувачем ШКОЛИ. Якщо у Вашої дитини виникли проблеми, що викликають у нього депресію і призводять до виникнення низької самооцінки, йдіть в школу. Персонал школи існує для того, щоб допомагати дітям вчитися і досягати успіху.


4. ГОВОРІТЬ ДІТЯМ про насильство, яке показують по телевізору, а не просто вимикайте телевізор. Поясніть їм, що в більшості своїй насильство, показуване у фільмах - це продукт, створений для того, щоб розважати, збуджувати, тримати глядача в напрузі. І що це зовсім не означає, що таку модель поведінки потрібно застосовувати у своєму житті.


5. Не можна недооцінювати важливість СЛІВ "Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ". Діти будь-якого віку потребують схвалення, поцілунках, обіймах, дружнє поплескування по плечу. Вони хочуть чути "Я пишаюся тобою!"


6. Говорити зі своїми дітьми про насильство. Заохочуйте їх бажання говорити з Вами про свої страхи, про свій гнів і печалі. Батьки повинні чути тривоги своїх дітей, розділяти їх інтереси і почуття, а також давати добрі поради. Спостерігайте, як Ваші діти спілкуються.
Якщо ж дитина піддалася насильству, постарайтеся стати проти бажанням засудити чи виправдати те, що сталося. Скористайтеся часом, щоб з'ясувати обставини, потім вирішите, як Ви зможете своєю підтримкою запобігти подальше насильство.


7. Якщо Ви або хтось з Вашої родини відчуває самотність, нелюбов, безнадійність або у Вас проблеми з наркотиками або алкоголем - шукайте допомогу. Вважається, що більше половини всіх насильницьких дій вчиняється вживають алкоголь або наркотики.